Autor:

Administrator

Utworzono:

05.10.2014

Od początku spotkania to nasza drużyna dyktowała warunki na boisku. Już w pierwszej minucie bramkę na 1:0 zdobył Andrzej Karamon wykorzystując precyzyjne podanie Mariusza Szala. Kolejne minuty to głównie gra w środku boiska. W 12 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Roberta Malika gola głową strzelił Marcin Józefczyk. Po tym trafieniu to Chlebna próbowała przejąc inicjatywę na boisku,lecz to Nurtstwarzał kolejne sytuacje do strzelenia bramek.Swoich sytuacji nie wykorzystali Piotr Cyrulik i Andrzej Karamon. Tak więcdo przerwy Potok prowadził 2:0.

Druga połowa to kopia pierwszej z wyjątkiem poprawienia skuteczności.W 60 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Roberta Malika, strzałem głową wynik podwyższył Marcin Józefczyk. Dwie minuty później Marcin skompletował hattricka. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie dał szans bramkarzowi.Kolejne minuty to konsekwentna gra Nurtu i dążenie do zdobycia kolejnych bramek. W międzyczasie czerwoną kartką ukarany został Radosław Bryś za uderzenie naszego zawodnika. W 83 minucie piąte trafienia dla gości zanotował Mariusz Szal pokonując Cichonia w sytuacji sam na sam. Cztery minuty później Chlebna zdobyła honorowego gola. Karnego na bramkę zamienił Arkadiusz Sajdak. W 88 minucie w konsekwencji dwóch żółtych kartek czerwoną kartką ukarany został Andrzej Karamon i obie drużyny kończyły ten mecz w dziesiątkę.Ostatnie słowo należało jednak do Wojciecha Kłosowicza, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Chlebnej i ustalił wynik na 6:1.

P.S. Za dzisiejszy mecz jak i za całą rundę należy drużynę pochwalić i liczyć na równie udaną wiosnę.