Sparta Draganowa Gospodarze

Mirosław Ryczak
Wojciech Kłosowicz

22.09.2014

Rozegrany mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy wswoją grę wkładali mnóstwo zaangażowania i walki. Nurt próbował rozgrywać akcję, lecz brakowało pomysłu i dokładności. Jedyna bramka w tej części spotkania padła w 33 minucie. Przy linii bocznej boiska zawodnik miejscowych przejął piłkę i dobrym uderzeniem nad bramkarzem zdobył prowadzenie dla Draganowej. Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków gości. W 55 minucie strzałem z dystansu popisał się Piotr Cyrulik, a odbita piłka od słupka wpadła do bramki Sparty. W dalszej części meczu to Potok prowadził grę, a gospodarze zagrażali bramce Pawła Smyki głównie z rzutów wolnych. Rozstrzygnięcie spotkania nastąpiło 74 minucie. Po wrzutce w pole karne przez Roberta Malika piłkę do bramki skierował Marcin Józefczyk. Ostatni kwadrans to ataki miejscowych i kontrataki gości, lecz wynik nie uległ już zmianie.

1:0(33min.) - Ł.Janas

1:1(55min.) - P.Cyrulik

1:2(74min.) - M.Józefczyk (asysta R.Malik)

Nurt: P.Smyka - M.Maciejowski, T.Lisowski, M.Zajchowski(20` H.Bućko), G.Janeczek - P.Wieczorek, R.Malik, M.Szal, M.Józefczyk - Ł.Wnenczak(70` W.Kłosowicz), P.Cyrulik