Rędzinianka Wojaszówka Goście

25.08.2014

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. W 3 minucie po rzucie rożnym i wybiciu piłki przez obrońców gości pierwszą bramkę strzałem z dystansu zdobył Patryk Wieczorek. W kolejnych minutach Nurt atakował i zdobył kolejne gole. Klasycznym hat-trikiem popisał się Marcin Józefczyk zdobywając bramki w 21, 32 i 45 minucie. Druga połowa również należała do Potoka. Zdobycz bramkową powiększyli: Piotr Cyrulik, i po raz kolejny Marcin Józefczyk. Ostatnia bramka padła po golu samobójczym. Wojaszówka jedyny celny strzał oddała w 84 minucie wykonując rzut karny, lecz Paweł Smyka pewnie obronił jedenastkę.

Cieszymy się z efektownej wygranej, odzyskanej skuteczności przez zawodników. Należy pochwalić całą drużynę za zaangażowanie w grze i walkę przez całe spotkanie. Przez większą cześć meczu gra zespołu wyglądała bardzo dobrze i miejmy nadzieję, że taka dyspozycja będzie miała przełożenie na kolejne mecze.

1:0(3min.) - P.Wieczorek

2:0(21min.) - M.Józefczyk (asysta W.Kłosowicz)

3:0(32min.) - M.Józefczyk (asysta R.Malik)

4:0(45min.) - M.Józefczyk (asysta W.Kłosowicz)