GKS Team 17. Goście

21.08.2014

Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych, przy olbrzymim upale. Pomimo to obie drużyny włożyły w swój występ wiele wysiłku i zaangażowania, tak że od początku do końca wynik był sprawą otwartą. Pierwsza połowa to gra głównie w środku boiska. Goście zagrożenie bramki P.Smyki stwarzali głównie po stałych fragmentach gry. Gospodarze próbowali rozgrywać szybkie ataki, lecz brakowało wykończenia. Druga połowa to kopia pierwszej. Nurt ,,piłkę meczową miał w 76 minucie, lecz A.Karamon w sytuacji sam na sam trafił w wychodzącego bramkarza. Jasiołka najlepszą sytuację w tej części meczu miała po rzucie wolnym z narożnika boiska, lecz strzelający zawodnik trafił piłką w poprzeczkę. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem i podziałem punktów.

Zawodników Nurtu należy pochwalić za ambicję i walkę przez całe spotkanie. Warto zaznaczyć, że w zespole gospodarzy zadebiutował Hubert Wełnicki i jego występ należy ocenić pozytywnie.

Nurt: P.Smyka - M.Maciejowski, A.Karamon, T.Lisowski, P.Karamon - M.Józefczyk(85` H.Bućko), R.Malik, M.Szal, M.Zajchowski(20` H.Wełnicki) - P.Cyrulik, Ł.Wnenczak(75` G.Janeczek)

Żółta kartka: A.Karamon