Sparta Osobnica Goście

Patryk Wieczorek

21.09.2015

Mecz o przysłowiowe 6 punktów. Jedna jak i druga drużyna w przypadku wygranej uzyskiwała przewagę nad przeciwnikiem. Początek spotkania to wzajemne badanie sił i czekanie na błąd rywala. W 16 minucie wrzutkę w pole karne wykonywał Robert Malik, a obrońca Sparty zagrał piłkę ręką. Rzut karny na bramkę zamienił Andrzej Karamon. Osobnica próbowała rozgrywać piłkę, Nurt przejmował futbolówkę i szybko przechodził do kontrataku. W 37 minucie w szesnastce piłkę otrzymał Robert Malik i strzałem pod poprzeczkę uzyskał drugą bramkę. Do przerwy 2:0 dla gospodarzy. Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków przyjezdnych. Efektem była bramka zdobyta po strzale głową zawodnika Osobnicy. W 73 minucie Hubert Bućko sfaulował w polu karnym jednego z rywali. Na jego szczęście rzut karny obronił Paweł Smyka. Goście jednak dopieli swego i 78 minuciedoprowadzili do wyrównania. 60 sekund później było już jednak 3:2 dla Nurtu. Bramkę zdobył Paweł Karamon pokonując bramkarza Sparty strzałem z powietrza. Ten sam zawodnik w 90 minucie wykorzystał dośrodkowania z rzutu wolnego Roberta Malika i strzałem głową zdobył swą drugą bramkę w meczu. Jednak to nie był koniec goli. W doliczonym czasie gry filmową bramkę z rzutu wolnego zdobył zawodnik gości.

1:0(16min.) - A.Karamon (karny)

2:0(37min.) - R.Malik (asysta A.Karamon)

2:1(57min.) - Ciemniewski

2:2(78min.) - Niemiec