Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Łęki Strzyżowskie
Pauza
LKS Moderówka (s)
1:3
Victoria Kobylany
Rędzinianka Wojaszówka
3:3
KS Szczepańcowa
Chlebianka Chlebna
2:7
Błękitni Żeglce
GKS TEAM 17
3:2
Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa
4:2
LKS Brzezówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Żeglce
Pauza
KS Szczepańcowa
1:3
GKS TEAM 17
Chlebianka Chlebna
2:5
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
0:7
LKS Moderówka (s)
Nurt Potok
0:4
Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany
4:1
LKS Łęki Strzyżowskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Victoria Kobylany
LKS Moderówka (s)
3:0
Nurt Potok
Rędzinianka Wojaszówka
0:2
Błękitni Żeglce
GKS TEAM 17
9:0
Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie
3:0*
LKS Brzezówka
Jasiołka Świerzowa
2:0
KS Szczepańcowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzezówka
Pauza
KS Szczepańcowa
0:4
LKS Moderówka (s)
Rędzinianka Wojaszówka
0:5
GKS TEAM 17
Chlebianka Chlebna
1:1
Jasiołka Świerzowa
Błękitni Żeglce
1:4
Victoria Kobylany
Nurt Potok
4:2
LKS Łęki Strzyżowskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nurt Potok
Pauza
LKS Moderówka (s)
3:1
Chlebianka Chlebna
GKS TEAM 17
1:0
Błękitni Żeglce
LKS Łęki Strzyżowskie
1:5
KS Szczepańcowa
Victoria Kobylany
2:1
LKS Brzezówka
Jasiołka Świerzowa
3:2
Rędzinianka Wojaszówka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczepańcowa
Pauza
Rędzinianka Wojaszówka
- : -
LKS Moderówka (s)
Chlebianka Chlebna
- : -
LKS Łęki Strzyżowskie
GKS TEAM 17
- : -
Jasiołka Świerzowa
Błękitni Żeglce
- : -
LKS Brzezówka
Nurt Potok
- : -
Victoria Kobylany
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Moderówka (s)
- : -
GKS TEAM 17
LKS Brzezówka
- : -
Nurt Potok
LKS Łęki Strzyżowskie
- : -
Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Kobylany
- : -
KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa
- : -
Błękitni Żeglce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rędzinianka Wojaszówka
Pauza
KS Szczepańcowa
- : -
LKS Brzezówka
Chlebianka Chlebna
- : -
Victoria Kobylany
GKS TEAM 17
- : -
LKS Łęki Strzyżowskie
Błękitni Żeglce
- : -
Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa
- : -
LKS Moderówka (s)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS TEAM 17
Pauza
LKS Moderówka (s)
- : -
Błękitni Żeglce
LKS Brzezówka
- : -
Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie
- : -
Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok
- : -
KS Szczepańcowa
Victoria Kobylany
- : -
Rędzinianka Wojaszówka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jasiołka Świerzowa
Pauza
Błękitni Żeglce
- : -
KS Szczepańcowa
LKS Moderówka (s)
- : -
LKS Łęki Strzyżowskie
Rędzinianka Wojaszówka
- : -
LKS Brzezówka
Chlebianka Chlebna
- : -
Nurt Potok
GKS TEAM 17
- : -
Victoria Kobylany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Moderówka (s)
Pauza
KS Szczepańcowa
- : -
Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie
- : -
Błękitni Żeglce
Nurt Potok
- : -
Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka
- : -
GKS TEAM 17
Victoria Kobylany
- : -
Jasiołka Świerzowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości