Zwycięstwo w Derbach

W pierwszym meczu w nowym sezonie nasza drużyna pokonała Victorię Dobieszyn 8:2.

Mecz rozpoczęliśmy w naszym „tradycyjnym stylu”. W 3 minucie zawodnik gospodarzy został trafiony piłką w rękę w polu karnym w skutek czego sędzia podyktował rzut karny. Karnego na bramkę zamienił Damian Matachowski. Po stracie gola to gospodarze byli stroną dominującą, lecz brakowało spokoju i precyzji przy ostatnim podaniu. W 20 minucie po indywidualnej akcji w polu karnym bramkę zdobył Damian Cyrulik. W 31 minucie bramkę dającą prowadzenie z rzutu wolnego zdobył Bartłomiej Gałuszka. Kilka minut później był remis 2:2. Po złym wybiciu naszego i zamieszaniu w polu karnym Rafał Baran skierował piłkę do siatki. Na przerwę schodziliśmy jednak z jednobramkowym prowadzeniem. Strzelcem bramki okazał się Piotr Cyrulik. Druga połowa toczyła się zdecydowanie pod dyktando gospodarzy, czego efektem były kolejne bramki. Trzy trafienia zanotował Andrzej Karamon, a po jednym golu dołożyli Damianowie Cyrulik i Młocek.

Bramki:
0:1(3min.) - D.Matachowski  (karny)
1:1(20min.) - D.Cyrulik
2:1(31min.) - B.Gałuszka  (wolny)
2:2(37min.) - R.Baran
3:2(42min.) - P.Cyrulik                                                                                                                                  4:2(49min.) - A.Karamon                                                                                                                                5:2(53min.) - A.Karamon                                                                                                                                        6:2(60 min.) - D.Cyrulik  (asysta D.Młocek)                                                                                                                  7:2(69min.) - A.Karamon  (asysta P.Cyrulik)                                                                                                                8:2(71min.) - D.Młocek  (asysta A.Karamon)

Skład: P.Smolik - T.Lisowski(80' G.Janeczek), M.Zajchowski, B.Gałuszka(70' H.Bućko), Ł.Maciejowski - P. Cyrulik, M.Maciejowski, Ł.Wnenczak, D.Cyrulik - A.Karamon(80' W.Kłosowicz), D. Młocek

Kartki zółte: M.Maciejowski, Ł.Wnenczak, W.Kłosowicz