Po pierwsze punkty na wyjeździe

W najbliższą niedziele 10.09 nasz zespół rozegra V kolejkę w B klasie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna KS Szczepańcowa.

Nasz zespół w ostatnim meczu wygrał u siebie 2:1 z Jasiołka Swierzową . Na swoim koncie po rozegraniu trzech spotkań zgromadziliśmy 6 pkt. Szczepańcowa w ostatniej kolejce zremisowała z Chlebna 2:2, po czterech spotkaniach zgromadzili 3pkt. Liczymy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na wyjeździe i przywiezienie do domu 3pkt. Mecz rozpocznie wyjątkowo o godzinie 11 na stadionie w Szczepańcowej. Zbiórka zawodników o 9 45. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

Nasz zespół w ostatnim meczu przegrał na wyjeździe ze Szczepańcowa 1:2. Na swoim koncie po rozegraniu IV spotkań zgromadziliśmy 6 pkt, co uklasowało nas dotychczas na 8 miejscu. Brzezówka w ostatniej kolejce nie grała meczu z Chlebna, który przeniesiony został na 29.10. Nasi rywale w czterech spotkaniach zgromadzili 7pkt i zajmują 4 miejsce. Liczymy na podtrzymanie passy zwycięstw u siebie, i dopisaniu kolejnych 3 pkt do swojego dorobku. Mecz rozpocznie się o godzinie 13 na stadionie w Potoku. Zbiórka zawodników o 12. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców.

W najbliższą niedziele 17.09 nasz zespół rozegra VI kolejkę w B klasie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna LKS Brzezówka. (http://nurtpotok.futbolowo.pl)