Bolesna porażka

W niedzielnym meczu ponieśliśmy dotkliwa porażkę 7:1 z drużyna Tęczy Zręcin.

Cały mecz przebiegał pod dyktando drużyny gospodarzy. Nasz drużyna w tym meczu miała duże problemy z organizacją gry i poprzez liczne błędy popełnione w obronie musieliśmy uznać wyższość rywali. Tęcza w tym meczu była dobrze zorganizowanym zespołem w obronie, poukładanym w ataku i zarazem skutecznym pod naszą bramka . Nie można tez ,,nie” pochwalić sędziów, którzy podejmowali dość kontrowersyjne decyzje.

Bramki:
1:0(3min.) -
2:0(7min.) -
3:0(44min.) -
4:0(45+1min.) -
5:0(66min.) –                                                                                                                                                                               6:0(70min) -                                                                                                                                                                            6:1(80min) - D.Młocek                                                                                                                                                     7:1(88min) - T.Biały (karny)

Skład: P.Smolik - M.Zajchowski(25’P.Karamon), T.Lisowski(50’A.Jasiński), B.Gałuszka(55' P.Trybiec), Ł.Maciejowski - P. Cyrulik(46’T.Uliasz), M.Maciejowski(70’G.Janeczek), Ł.Wnenczak, D.Cyrulik - A.Karamon, D. Młocek

Kartki zółte: T.Lisowski, P.Karamon, A.Karamon