3 punkty

W ostatnim meczu nasza drużyna pokonała na własnym stadionie Jasiołkę Świerzową 2:1.

Mecz rozpoczynamy dobrze już w 5 minucie zdobywamy bramkę której autorem jest Damian Młocek. Kolejne minuty to wymiany ciosów z obu stron. Po jednym z nich bramkę zdobywa Świerzowa. Dalszy część tej połowy to przede wszystkim gra w środku pola i stwarzanie sobie sytuacji lecz beż konkretnego wykończenia .

Druga połowa to odważniejsza gra po obu stronach. Lecz nadal zawodziło ostanie podanie bądź brakowało efektywnego wykończenia. Dopiero w 77 minucie rezerwowy w tym meczu A. Karamon zdobywa bramkę którą to strzela dla swojego narodzonego dzień wcześniej syna Jasia. Po bramce Nurt miał jeszcze dwie sytuacje do zdobycia braki (P.Cyrulik) lecz jak w cały meczu zabrało wykończenia i „chłodnej” głowy.

Bramki:

1:0(5min)- D.Młocek  (asysta B.Gałuszka)

1:1(11min)- M.Kozubal

2:1(77min)- A.Karamon

Skład: P.Smolik – Ł.Maciejpwski, P.Trybiec, A.Jasiński, M.Maciejowski - B.Gałuszka(60’ P. Cyrulik), P.Karamon, Ł.Wnenczak, D.Cyrulik - T. Uliasz(55’ A.Karamon), D. Młocek

Kartki zółte: M.Maciejowski, A.Karamon