Autor:

Administrator

Utworzono:

28.09.2014

Dzisiejszy mecz miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Nurtu. Już w 4 minucie Potok objął prowadzenie po bramce Piotra Cyrulika, który dobił strzał odbity przez bramkarza gości. Kolejne minuty to dalsze ataki gospodarzy. W 33 minucie po solowej akcji golana 2:0 zdobył Patryk Wieczorek. Bramkę meczu zdobył strzałem głową Robert Malik po dośrodkowaniu z boku boiska Łukasza Wnenczaka. Do przerwy Potok więc prowadził 3:0. Druga połowa to chaotyczna gra z obu stron. Krempna próbowała zdobyć kontaktowego gola, lecz dobrze w bramce Nurt spisywał się Paweł Smyka. Gospodarze zaś nastawili się główniena kontry, lecz brakowało zimnej krwi lub ostatniego podania.W 88 minucie goście zdobyli honorową bramkę, w sytuacji sam na sam gola zdobył Ryszard Winiarski. Ostatecznie Nurt zwyciężył 3:1.