Tajfun Łubno Szlacheckie Goście

Konrad Bożek

14.09.2014

Nietypowo, bo w sobotnie popołudnie Nurt podejmował na własnym boisku Tajfun Łubno. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gości. Już w 2 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobył Wilk. Stracony gol podziałał pobudzająco na drużynę gospodarzy. Ruszyli oni do zdecydowanych ataków. Bramka wyrównująca padła w 13 minucie. Po szybkiej wymianie kilku podań, piłkę w sytuacji sam na sam otrzymał Piotr Cyrulik i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Potok osiągnął przewagę co ułatwili goście tracąc swojego obrońce po otrzymaniu dwóch żółtych kartek. Na prowadzenie Nurt wyszedł w 40 minucie. Po dograniu piłki przez Łukasza Wnenczaka drugą bramkę strzelił Piotr Cyrulik. Druga połowa wydawała się być tylko formalnością dla gospodarzy. Jednak to Tajfun narzucił swój styl gry, atakował i w efekcie w 56 minucie doprowadził do remisu. Zawodnicy Potoka usiłowali atakować, lecz czynili to chaotycznie i nie przynosiło to żadnego efektu. Najlepszą sytuację w tej części meczu miał Mateusz Maciejowski, lecz trafił piłką w poprzeczkę, a dobitka Piotrka Cyrulika wylądowała w rękach bramkarza. Rozstrzygnięcie meczu nastąpiło w 85 minucie. Po zagraniu w polu karnym jednego z zawodników Łubna piłki ręką sędzia podyktował rzut karny. Pewnym wykonawcą okazał się Robert Malik. Dzięki temu zwycięstwu Nurt potrzymał dobrą passę meczów na własnym boisku.

0:1(2min.) - P.Wilk

1:1(13min.) - P.Cyrulik (asysta M.Szal)

2:1(40min.) - P.Cyrulik (asysta Ł.Wnenczak)

2:2(56min.) - S.Jerzyk