Autor:

Administrator

Utworzono:

07.09.2014

Po dwóch pewnych zwycięstwach w pojedynku z LKS Brzezówką zanotowaliśmy remis. Mecz rozpoczął się od nieskładnych i nerwowych akcji obydwu drużyn. W miarę upływu czasu Nurt osiągnął lekką przewagę. Pierwsza bramka meczu padła w 13 minucie. Po wrzutce z boku boiska przez Tomasza Lisowskiego gola zdobył Patryk Wieczorek. W 24 minucie kopia pierwszej bramki. Wrzucał Grzegorz Janeczek, strzelił Patryk Wieczorek. Gospodarze odpowiedzieli bramką w 36 minuciepo rzucie wolnym, strzelcem bramki Norbert Janiga. Druga połowa rozpoczęła się źle dla Nurtu. W 52 minucie drugą żółtą kartkę otrzymywał Mateusz Maciejowski i musiał opuścić plac gry. Wykorzystali to gospodarze, którzy już dwie minuty później zdobyli bramkę wyrównującą. Goście próbowali zdobyć kolejnego gola, lecz brakowało skuteczności i szczęścia (słupek, strzały wprost w bramkarza). W 75 minucie Potok miał w grze tylko 9 zawodników. Za faul bez piłki czerwoną kartką został ukarany Paweł Karamon, a gospodarze mieli rzut karny. Do 11 podszedł Norbert Janiga, lecz jego strzał poszybował wysoko nad poprzeczką bramki Pawła Smyki. Co nie udało się z karnego, wyszło z akcji. W 77 minucie z ostrego kąta do bramki Nurtu trafił Woźniak. Pomimo gry w podwójnym osłabieniu to Potok groźniej atakował. W 85 minucie gospodarze doznali osłabienia. Z boiska został usunięty najlepszy zawodnik Brzezówki Norbert Janiga (konsekwencja dwóch żółtych). Na trzy minuty przed końcem spotkania wynik meczu na 3:3 ustalił Robert Malik. Rezultat remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Obydwie miały swoje sytuację na strzelenie zwycięskiej bramki.