Autor:

Administrator

Utworzono:

31.08.2014

W pełni udał nam się rewanż za poprzednie porażki z drużyną LKS Łęki Strzyżowskie. Po niezłej grze odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 3:0. Początek meczu to gra głównie w środku boiska. Przeciwnik zagrażał bramce Nurtu głównie strzałami z dystansu, lecz były to uderzenia niecelne. Jedyny groźny strzał miał miejsce w 18 minucie po rzucie wolnym. Potok zagrożenie pod bramką rywali stwarzał po stałych fragmentach. Efekt w postaci bramki miał miejsce w 39 minucie. Po kolejnym rzucie rożnym piłkę do bramki głową skierował Paweł Karamon. Drugi gol dla gospodarzy padł w 41 minucie. Do prostopadłej piłki zagranej przez Mariusza Szala dobiegł Piotr Cyrulik i strzałem obok bramkarza zdobył bramkę. Druga połowa zaczęła się od spokojnej gry obydwu drużyn. Pierwszą sytuację bramkową stworzył Nurt. Po kolejnym rzucie rożnym wykonywanym przez Roberta Malika piłka po strzale Marcina Józefczyka trafiła w poprzeczkę. W 57 minucie Potok zdobył trzecią bramkę. Po wrzutce Wojciecha Kłosowicza gola głową zdobył Piotr Cyrulik. W następnych minutach to przeciwnik prowadził grę, stworzył sobie dwie sytuacje strzeleckie, lecz pewnie interweniował Paweł Smyka. W końcówce mecz się wyrównał, lecz wynik nie uległ już zmianie.

Podsumowując mecz warto zaznaczyć, że po raz pierwszy od kilkudziesięciu spotkań wyjściowy skład był powtórzeniem składu z poprzedniego spotkania. Pochwały należą się szczególnie obrońcom i bramkarzowi, którzy rozegrali bardzo dobre spotkanie. Był to trzeci kolejny mecz na swoim boisku w którym nie straciliśmy bramki. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy zarówno pod swoją bramką jak i pod bramką przeciwnika.