Autor:

Administrator

Utworzono:

06.09.2015

W 2 kolejce zremisowaliśmy na własnym boisku z Tajfun Łubno Szlacheckie 3:3 (0:1).

Od początku meczu drużyną dominującą była drużyna gości. Czego efektem była bramka zdobyta w 15 minucie strzałem zza szesnastki. Po golu obraz gry się nie zmienił, wciąż atakowała drużyna z Łubna, Nurt zaś popełniał dużo błędów w rozegraniu. W pierwszej połowie nie zagroziliśmy poważnie bramce przeciwnika.Druga połowa to odważniejsza Nurtu. Na efekty musieliśmy poczekać ponad kwadrans. Po dobrych akcjach zmienników Andrzej Karamon, w krótkim odstępie czasu zdobył dwie bramki i wyprowadził nas na prowadzenie. Od 74 do 80 minuty kibice zobaczyli aż trzy bramki, dwie padły po stałych fragmentach i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.