LKS Łęki Strzyżowskie Gospodarze

13.09.2015

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy. Grając z wiatrem, stworzyli sobie dwie sytuacje podbramkowe. Pierwszy strzał obronił Paweł Smyka, drugi zatrzymał się na poprzeczce. Nurt odpowiedział akcją w 20 minucie. Faulowany w polu karnym był Wojciech Kłosowicz, a karnego na bramkę zamienił Andrzej Karamon. Spotkanie się wyrównało i z biegiem czasu Potok zaczął osiągać przewagę. W 37 minucie groźnej kontuzji (rozcięcie głowy) doznał zawodnik z Łęk. Po przerwie w grze gospodarze zdobyli bramkę wyrównującą. Po rzucie rożnym sędzia odgwizdał rzut karny po rzekomej przepychance w polu karnym.Druga połowa to przewaga zespołu gości. Dwie bramki w 60 i 72 minucie zdobył Hubert Wełnicki po asystach Andrzeja Karamona. Łęki stworzyły sobie dwie dobre sytuacje bramkowe, lecz zawodnicy gospodarzy nie zdołali pokonać bramkarza Nurtu. Wynik meczu został ustalony w doliczonym czasie gry. Po faulu na Martynie Zajchowskim drugą bramkę z rzutu karnego zdobył Andrzej Karamon.

0:1(20min.) - A.Karamon (karny)

1:1(44min.) - LKS Łęki Strzyżowskie

1:2(60min.) - H.Wełnicki (asysta A.Karamon)

1:3(72min.) - H.Wełnicki (asysta A.Karamon)